blog

Caddebostan Daxom Servisi

Caddebostan Daxom Servisi olarak sizlere tüm şofbenlerin teknik servis ve bakımlarını 7/24 Daxom Servis Merkezi  garantisi ile yapmaktayız. Kombiler hassas cihazlardır. Verimli ve güvenli çalışması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Caddebostan Daxom Servisi olarak 7/ 24 destek hizmetimiz ile Şofbeninizin bakımını eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bakım sürecinde hizmet veren teknik servis personelimiz konusunda uzman eğitimli sertifikalı personellerdir. Caddebostan Daxom Servisi olarak Şofbenlerinizin bakımını aksatmadan düzenli olarak işinde ehli ve uzman firmalara yaptırmanızı öneriyoruz. İyi bir performans sağlamasını istiyor iseniz kombinizin bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Şofbeninizin bakımını yılda bir kere yaptırmanız hayati önem taşır. Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Şofbeninizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, merdiven altı servislerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların yeterlilik belgeli olması, konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır. Caddebostan Daxom Servisi olarak marka model ayırt etmeden tüm şofbeninizin bakımını konusunda uzman ve yeterlilik belgesi olan servis personelleri ile hizmet vermekteyiz.

Caddebostan Daxom Servisi olarak mesleki ve teknik donanıma sahip servis personellerimiz eksiksiz bir bakım hizmeti vermektedir. Şofbeniniz için gerekli olan bakım, kapağını açıp kapatmak ve suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önemlidir. Bu nedenle bakım hizmeti kısa sürede tamamlanamayacak kadar uzun