blog

Beykoz Daxom Servisi

Beykoz Daxom Servisi olarak sizlere tüm kombilerin teknik servis ve bakımlarını 7/24 Daxom Servis Merkezi garantisi ile yapmaktayız. Kombiler hassas cihazlardır. Verimli ve güvenli çalışması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Beykoz Daxom Servisi olarak 7/ 24 destek hizmetimiz ile kombilerinizin bakımını eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bakım sürecinde hizmet veren teknik servis personelimiz konusunda uzman eğitimli sertifikalı personellerdir. Beykoz Daxom Servisi olarak kombilerinizin bakımını aksatmadan düzenli olarak işinde ehli ve uzman firmalara yaptırmanızı öneriyoruz. İyi bir performans sağlamasını istiyor iseniz kombinizin bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombinizin bakımını yılda bir kere yaptırmanız hayati önem taşır. Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Kombinizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, merdiven altı servislerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların yeterlilik belgeli olması, konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır. Beykoz Daxom Servisi olarak marka model ayırt etmeden tüm kombilerinizin bakımını konusunda uzman ve yeterlilik belgesi olan servis personelleri ile hizmet vermekteyiz.

Beykoz Daxom Servisi olarak mesleki ve teknik donanıma sahip servis personellerimiz eksiksiz bir bakım hizmeti vermektedir.